4 niezbędne kosmetyki do idealnego makijażu oczu

Kluczem do perfekcyjnego makijażu oka są dobrej jakości kosmetyki o bogatej pigmentacji. Nie potrzebujesz ich dużo, aby stworzyć zadowalające efekty. Wszystkie niezbędne produkty znajdziesz na stronie: https://nutridome.pl/makijaz/oczy

Oto kilka niezbędników:

Paleta cieni do powiek

Odpowiednia paleta będzie miała wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć kompletny makijaż oczu. Poszukaj palety z matowymi cieniami w neutralnych odcieniach i kilkoma kolorami, które pozwolą Ci na uzyskanie bardziej odważnego efektu.

Maskara

Dobry tusz do rzęs może nadać Twoim rzęsom długość i objętość, nie powodując przy tym ich sklejania się i osypywania. Jeśli nosisz makijaż przez cały dzień lub mieszkasz w wilgotnym miejscu, wypróbuj wodoodporne produkty, ponieważ będą one utrzymywać się znacznie dłużej niż te niewodoodporne.

Eyeliner

Wystarczy prosta kreska na górnej powiece, aby oczy się wyróżniały. Wybierz kolor, który pasuje do koloru Twoich oczu lub zdecyduj się na coś bardziej wyrazistego z kontrastowym odcieniem. Dobrze dobrany eyeliner z pewnością sprawi, że Twój makijaż będzie wyjątkowy.

Kredka lub puder do brwi

Jeśli masz rzadkie brwi, wypełnij je kredką do brwi lub pudrem. Pamiętaj, by nie przesadzić z produktem i nałożyć go w taki sposób, aby wyglądał naturalnie. Efekt przerysowanych brwi może bowiem zniszczyć cały makijaż.