Plany wakacyjne

Nareszcie przybyło nasze wymarzone lato. Wciąż muszę chodzić do swojej roboty, jednak zaczęłam już myśleć o przyszłych wolnych dniach. Urlop wzięłam na początek przyszłego miesiąca, także już za kilka chwil będę w stanie w końcu wypocząć. Moje wakacje zorganizowałam tak, że jestem pewna, iż wyjazd będzie niesamowitą wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Co roku stawiamy na Chorwację, a ona w ogóle mi nie powszednieje, jednak tym razem zapragnęliśmy spróbować czegoś zupełnie nowego. A może odwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk także jest naprawdę ciekawym miejscem, a wypoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Dodatkowo, aktualnie nie pragnę akurat wyjeżdżać ze mojego państwa, ponieważ martwi mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki okres w swoim bezpiecznym kraju.

Wakacje spędzam więc nad polskim morzem. Nie będę jednak przebywać w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ spróbujemy znaleźć sobie wolny plac na polu campingowym. Wyruszamy ze swoimi namiotami i karimatami, rozbijamy obóz, a następnie robimy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Chcemy wziąć jak najmniejszą kwotę gotówki i spróbować przeżyć udane wakacje niskim nakładem. Zamierzamy pływać, opalać się, spacerować i odwiedzać co bardziej interesujące zabytki, a za to praktycznie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem tak rozentuzjazmowana tym wyjazdem, że od niedawna odliczam dni do mojego urlopu. Będziemy podróżować pociągiem, więc sama podróż będzie całkiem ciekawa, ponieważ ostatnio jechałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, iż w końcu będę mogła spędzić więcej wolnych dni z najlepszymi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, tak więc nasze wakacje z pewnością będą udane!