Jak dać ubraniom drugie życie?

Jestem pewna, że widziałaś je z tyłu swojej szafy – ubrania, których już nie nosisz. Może nadal pasują, ale są zakopane za nowymi ubraniami i są szanse, że nie będziesz ich używać, jeśli je tam zostawisz. A może są zbyt małe i wiesz, że nigdy nie będziesz ich nosić ponownie. Jeśli tak jest w tym przypadku, to ten post jest dla Ciebie! Jeśli nie jesteś osobą ubraniową i nie masz wielu rzeczy do zaoferowania, nadal możesz dać trochę życia tym ubraniom, przekazując je komuś innemu.

Moda polega na byciu w kontakcie z najnowszymi trendami i wiedzą, jak mieszać i dopasowywać kawałki z różnych sezonów i kolekcji. Ale chodzi również o to, aby mieć wystarczająco dużo kreatywności, aby stare ubrania znów wyglądały jak nowe. Widzisz to cały czas: gwiazdy noszące suknie i stroje, które były już widziane na wielu wybiegach wcześniej. Dlaczego więc my nie możemy tego zrobić? W rzeczywistości jest to bardzo łatwe!

Jeśli masz fabrycznie nowe ubrania, które kupiłeś i nie noszą się dobrze, co możesz zrobić? Możesz dać im drugie życie. Oto kilka propozycji:

-Daj do sklepów charytatywnych lub dla bezdomnych.

-Sprzedaj je w lokalnej grupie na Facebooku lub Craigslist.

-Daj je swojemu przyjacielowi.

 

Więcej porad znajdziesz na stronie wyjatkowystyl.pl