Jak nosić złotą biżuterię na co dzień?

Złota biżuteria może być bardzo wszechstronna, ale nie zawsze jest łatwa do noszenia na co dzień. Pierwsze pytanie, które musisz sobie zadać, to czy wolisz złotą biżuterię w swoim ogólnym wyglądzie, czy chcesz zachować wygląd głównie monochromatyczny. Jeśli zamierzasz nosić złotą biżuterię jako część całego „wyglądu”, chcesz spróbować znaleźć kawałki, które idą dobrze ze sobą. Na przykład, jeśli masz złotą parę kolczyków i bransoletkę, spróbuj nosić je razem ze złotym naszyjnikiem i złotym zegarkiem. W ten sposób możesz stworzyć cały złoty wygląd bez konieczności wybierania jednego lub drugiego.

 

Jeśli chcesz nosić złote akcesoria na górze stroju, który jest w większości czarny lub inny ciemny kolor, spróbuj accessorizing z biżuterią wyróżnia się bardziej. Złote kolczyki i bransoletki działają świetnie do tego, ponieważ są one często bardziej szczegółowe niż proste pierścienie, więc będą one złapać oczy ludzi.

 

Jeśli w Twoim stroju znajdują się już inne metaliczne akcenty – na przykład rajstopy z brokatem – złote elementy będą wyróżniać się jeszcze bardziej, dlatego najlepiej jest ograniczyć resztę swojego wyglądu, zakładając podstawowe czarne ubrania i minimalny makijaż.

Więcej porad znajdziesz na stronie ohmadame.pl