Jak stylizować białą sukienkę?

Romantyczna i kobieca, a zarazem prosta, biała sukienka sprawia, że każda kobieta czuje się pięknie. Jeśli szukasz inspiracji, jak stylizować białą sukienkę, aby wyglądała tak, jakbyś spędziła godziny na planowaniu, sprawdź te wskazówki.

 

„Nie boję się burz, bo uczę się, jak żeglować moim statkiem.” -Louisa May Alcott

 

Na początek sparuj swoją białą sukienkę z małą torebką. Mała torba pozwoli ci utrzymać ostrość stroju na sukience i nie będzie konkurować z samym kawałkiem. Najlepiej wybrać coś strukturalnego i pudełkowego, co nie będzie odciągać uwagi od kobiecości Twojego stroju.

 

Para klasycznych sandałów jest również świetną opcją dla stylizacji białej sukienki. Są one klasyczne, wygodne i dodadzą trochę wysokości, nie sprawiając, że Twój strój będzie zbyt zajęty. Na przykład, jeśli masz na sobie sukienkę do kolan, pamiętaj, aby wybrać parę sandałów, które sięgają do kostki, aby nie pokrywały się z długością sukienki.

 

Niektóre kobiety wolą trampki niż sandały do codziennego noszenia, więc jeśli jesteś jedną z nich i chcesz nosić trampki do swojej białej sukienki, wybierz te, które mają jakiś kolor lub są wzorzyste.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie travelglow.pl