Kompetencje menedżerskie, których wymagają pracodawcy

Szukasz sposobu na podniesienie swoich kompetencji menedżerskich i otwarcie nowych drzwi na kolejne wyzwania? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, która wzbogaci Twoje doświadczenie zawodowe? Nasza oferta kursów przeznaczona jest dla menedżerów, którzy nie tylko są zainteresowani rozwojem swoich umiejętności menedżerskich, ale także chcą unowocześnić swoje życie osobiste. Łączy on wiedzę akademicką z praktycznymi ćwiczeniami i studiami przypadków, które pozwolą Ci zastosować to, czego się nauczyłeś w pracy.

Nasz oferta zawiera m.in. szkolenia z zakresu:

  • Teorii zarządzania i modeli zarządzania zmianą;
  • Zarządzania zespołami rozproszonymi;
  • Motywowania pracowników i budowania zaangażowania;
  • Zarządzania czasem;
  • Rozwoju Umiejętności komunikacyjnych;
  • Rozwój przywództwa.

Szkolenie dla menedżerów, kierowników i kadry zarządzającej kierujemy do osób, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności, wzbogacające ich doświadczenie zawodowe i przygotować się na kolejne wyzwania. Uczestnicy będą mieli styczność z takimi tematami jak rozwój przywództwa, budowanie zespołu, komunikacja biznesowa, zarządzanie projektami i zachowania organizacyjne. 

Celem programu szkoleniowego jest pomoc uczestnikom w staniu się bardziej efektywnymi menedżerami, mogącymi lepiej zarządzać swoimi zespołami poprzez poprawę umiejętności miękkich i lepsze zrozumienie potrzeb zespołu.

Zapoznaj się z ofertą na: https://www.academyofbusiness.pl/podkategorie-szkolen/kompetencje-menedzerskie/